LUSHNJË

Dy persona që ishin shpallur në kërkim, kanë rënë në pranga, pasi akuzohen për vjedhje.


Burime zyrtare nga policia e Lushnjës bënë me dije se bëhet fjalë për Enea Hysenin, 19 vjeç, banues në Fier, i ishte caktuar masa e sigurisë ‘arrest me burg’.


Po ashtu në pranga ra dhe Fation Ahmetaj, 32 vjeç, për të cilin ishte vendosur masa ‘arrest me burg’.
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb