BRUKSEL

Gjatë qëndrimit në Bruksel kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me Komisionerin për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Johannes Hahn.


“Me Komisionerin Hahn për të rejat e fundit, në prag të vendimmarrjes së Këshillit Europian”, shkruan Rama në facebook, bashkëngjitur fotos me komisionerit.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb