Nicole Scherzinger po i kalon pushimet në Capri të Italisë.


Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa foto për fansat e saj në Instagram.


Bukuroshja po shijon pushimet në ishujt e Italisë ku shfaqet shumë sensuale me bikini të verdha. Edhe pse në moshën 40 vjeçare ajo po zotëron forma të shkëlqyeshme fizike.


Kohë më parë ajo i dha fund lidhjes me tenistin bullgar Grigor Dimitrov.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb