GRAMSH


Ka përfunduar shpërndarja e bazës materiale për 63 qendra votimi në Gramsh. Baza materiale është shpërndarë në 15 qendra në qytet dhe në 48 në zonat rurale.


Gazetari Shkëlzen Hankoja raporton për “Balkanweb” se për kryetar bashkie garojnë dy kandidatë. Ata janë Klodian Taçe i PS dhe Sabri Ibrahimi.


  • foto galeri
  • foto galeri

Për Këshillin Bashkiak kandidojnë 7 subjekte politike. Gjatë shpërndarjes të bazës materiale, nuk ka pasur incidente.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb