Irina Shayk është fotografuar se bashku me vajzën e saj të vogël Lea, teksa bënin një shëtitje në një park në Los Angeles në dielën, duke i treguar kështu publikut për herë të parë vajzën e saj të admirueshme.


Irina 31 vjec, solli në jetë Lean në Mars, por modelja duket në superformë.


Per Irina Shyak dhe aktorin Bradley Cooper, Lea është fëmija i tyre i parë.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: