SHBA


Ditën e djeshme, Kim Kardashian postoi për herë të parë një foto të qartë të portretit të vogëlushit, Psalm West. Fëmija i 4-ët i çiftit West duket se është kopje identike me Chicago-n, motrën e tij të vogël.


  • foto galeri
  • foto galeri

Aq sa, nëse Kim nuk do të shkruante emrin e fjalit në përshkrimin e fotos, do të mendonim se ishte Chicago. Kujtojmë që më 10 maj Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër për herë të katërt.


Djali i tyre Psalm erdhi në jetë nga një nënë surrogate dhe familja Kardashian nuk mund të ishte më e lumtur se kaq për këtë pjesëtar të ri në familjen e tyre. Kim e zbuloi emrin e të birit një javë pas lindjes dhe sigurisht që nuk mund të ishte një emër i zakonshëm.
(BalkanWeb)