TIRANE

Humbja me rezultatin e thellë 0-4 e Kombëtares së Futbollit përballë Skocisë është komentuar edhe nga personazhet e njohur të ekranit. Reperi i njohur, Noizy ka sulmuar futbollistët e kombëtares për rezultatet e dobëta.


Ai shprehet se skuadra e tij e preferuar është Kosova, ndërsa lojtarët shqiptarë konsideron si lojtarë fasulesh.


“Kosova është skuadra ime e preferuar për momentin. Mezi po pres europianin dhe botërorin. Shqipërinë se mbaj mend kur ka fituar. Lojtar fasulesh”, shkruan Noizy në Instastory.


Noi
Noi

(d.d/BalkanWeb)

 

Etiketa: