Reperi i njohur shqiptar, Noizy, ka fituar një shumë të majme me parashikimet e bëra në baste për sfidën Poloni-Kolumbi, të përfunduar me shifrat 0-3.


Në foton e postuar prej tij në rrjetin social ‘instagram’, reperi ka qëlluar në 5 nga 6 skedinat e vëna. Në total ai ka fituar një shumë prej afërsisht 15 mijë euro.


Mesa duket ‘orakulli’ i Botërorit është gjetur.


36063810_1063475853816563_5677157303078354944_n

(e.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb