TIRANE – Reperi i njohur Noizy është një prej më të ndjekurve nga fansat shqiptarë në rrjetet sociale.Ai shpesh ndan me ta imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, ndërsa merr mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e tij të shumtë.
Untitled-1
Së fundmi, ai ka publikuar një foto shumë të veçantë nga fëmijëria e tij.Në imazh, ai shihet pranë nënës së tij, ndërsa vërehet qartë nga tiparet e tij të fytyrës, të cilat edhe pse me kalimin e kohës nuk kanë ndryshuar shumë.


“Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm” (sic.), ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.
(er.cu/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: