TIRANE

Sociologu Ergys Mërtiri dhe gazetaret Mimoza Koçu e Anila Jole kanë qenë të ftuarit e pjesës së fundit të emisionit “A Show” në News 24.


Përballë një fotoje të kancelares Angela Merkel e cila shfaqej duke bërë pazar në supermarket krejt normale, ata ngritën duart dhe thanë se e kishin të vështirë të imagjinonin politikanët shqiptarë në të njëjtin pozicion. Edhe nëse do ta bënin, sigurisht do ishte veç për reklamë, thanë ata.


(m.a/BalkanWeb)