Operatori i Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se ka stakua energjinë elektrike në disa zona të Sarandës.


OSHEE thotë se energjia u ndërpre për shkak të një avarie në një zonë në linjën  L30-22 Bistrica 2– Saranda 1.


Njoftim për abonentët Sarandë


Për shkak të një avarie në linjën L30-22 Bistrica 2– Saranda 1, sot në orën 16:10 është stakuar energjia në disa zona në Sarandë:

Lukovë,Bërdenesh, Bashkia Sarande, Çukë, Metoq, Gjashtë, Shelegar,

Bregas, Vrion, Vromero, Coraj, Ftere, Piqeras, Sasaj, Krekëz, Shënvasi, Nivic bubar, Livadhja, Konispol, Markat, Aliko.

Punimet do të zgjasin rreth 60 minuta.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: