TIRANE

Një prej të lënduarëve e cila ka marrë trajtim mjekësor në spitalin e Traumës, rrëfeu për gazetarin Erjon Skëndaj, panikun që mbërtheu atë dhe familjen e saj pas lëkundjeve të tërmetit. në tentativë për të dalë nga banesave e reja tha se kishte rrëshkitur duke pësuar shembje në trup dhe ndërsa kishte rënë mbi xhamat e një gote të thyer në banesë.(BalkanWeb)


Etiketa: