Tashmë për fituesin e ‘Topit të artë’, Lionel Messi kompania “Adidas” ka krijuar një palë këpucë enkas për të.


Ylli i Barcelonës, i cili mposhti dje për të pestën herë futbollistët Cristiano Ronaldon dhe Neymarin për çmimin prestigjioz do të marrë dhe një tjetër ‘çmim’ nga kompania.


Ndërkohë, në këpucën e djathtë të Messit shkruhet “Më i miri i të gjitha kohërave”.
(ed.me/BalkanWeb)


Etiketa: