Penallti apo jo? Rrjetet sociale thonë jo. Roma-Empoli dhe penalltia e dhënë në favor të verdhekuqve ka hapur polemika të madha, mbi të gjitha në rrjetet sociale, të cilat kanë ironizuar më kapitenin Francesco Totti. Një penallti i cila i dhurojë Romës kualifikimin për më tej në Kupën e Italisë.


(e.sh/balkanWeb)