Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video ku tregohet përplasja mes policisë dhe disa përfaqësuesve të PD për KZAZ-në në qytetin verior.


“Narkopolicia e shtetit të mafies përdor forcën për të pushtuar mjediset në pronësi të Bashkisë Shkodër! Rama ik! Sb”, shkruan Berisha.


Sot u shënua një përplasje fizike mes policisë dhe anëtarëve të Partisë Demokratike tek KZAZ nr. 2 në Shkodër. Opozita nuk lejon hyrjen e forcave të policisë në pallatin e Sportit në Shkodër ku është e vendosur kjo KZAZ.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb