Këto janë pishinat më të bukuar në botë. Skenike, të zhytura në peizazhet më të veçanta dhe me pamje mahnitëse. Nga Lindja e Largët në SHBA dhe deri në Evropë, ja pishinat që të lënë me gojë hapur.


(er.cu/BalkanWeb)Etiketa: