SHKODËR– Situata nga përmbytjet në Shkodër vijon të jetë e rënduar, ndërsa në terren ka numër të madh efektivësh të Forcave të Armatosura.


Ndërkohë mesditën e sotme forcat e ushtrisë kanë transportuar me urgjencë në spital një 27-vjeçar me probleme shëndetësore.


Mësohet se 27-vjeçari ka shfaqur insuficencë respiratore. FA-të e kanë shoqëruar të sëmurin drejt spitalit të Shkodrës.


(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: