TIRANË

Të lënduar mes protestuesve dhe policisë. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se janë 11 efektivë policie të plagosur dhe që po marrin ndihmë mjekësore.


Lëndimet janë të llojeve të ndryshme por asnjë nuk ka dëmtime serioze. Ndërkohë edhe nga radhët e protestuesve ka pasur probleme për shkak të gazit lotsjellës.


(BalkanWeb)


 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb