TIRANE

Kryeministri dhe kryetari i PS, Edi Rama ka mbledhur kryesinë e Partisë Socialiste në oren 9 ditën e sotme.


Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se në mbledhjen që zgjati rreth 1 orë u diskutua mbi çështje organizative të PS në funksion të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.


Kjo eshte mbledhja e pare e kryesise per kete vit. U diskutua dhe mbi situaten aktuale politike pas perplasjeve kryeministri-presidence mbi çështjen e ministrit te Jashtëm.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(e.f/BalkanWeb)

Etiketa: