SELENICË

Maxhoranca vijon punën për fushatën elektorale të 30 qershorit. Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin dhe njëherësh zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka zbritur në terren për t’u takuar me qytetarët e Selenicës, ndërsa shoqërohej nga kandidati i Kolonjës, Erion Isai.


Me një shënim në “Facebook”, Spiropali thekson se besimi i qytetarëve do të kthehet pas përmes punës.


“📍SELENICË- Nga takimet 🚪➡🚪 bashkë me Erionin, mësuam shumë nga urtësia e banorëve të kësaj zone. 😊 Besimin e dhënë do t’ua kthejmë pas vetëm me #punë.#PS 🌹 #30”-shkruan ajo, ndërsa publokon foto nga momenti i takimit me banorët e zonës.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: