Quentin Tarantino është bërë baba për herë të parë në moshën 56 vjeçare.


Lajmin e ka dhënë vetëm Tarantino, së bashku me bashkëshorten Daniella Picks, 35 vjeç, për revistën People, në një intervistë ekskluzive.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Vetëm në më pak se një vit nga dasma e tyre ‘sekrete’ (në nëntor të 2018) të dy janë bërë prindër. Çifti është njohur në 2009, ndërsa fejesa e tyre është zyrtarizuar vetëm në 2017.


Tarantino që me filmin ‘Ishte një herë në …Hollywood’, që ka dalë prej pak kohësh në Amerikë ka arritur në kuotën e 9 filmave, ka deklaruar që do të tërhiqet pas filmit të dhjetë, për t’ju përkushtuar jetës private.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb