Ka qenë një flirt i shkurtër ai mes Raffaella Fico dhe Francesco Caserta. Sipas asaj që raporton e përjavshmja ‘Chi’, lidhja e tyre duket se ka arritur në fund. Mesa duket ka qenë pikërisht showgirl që ka vendosur ti japë fund marrëdhënies të sapo nisur me ish të dashurin e Paola Carusos.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Vetëm disa javë më parë të dy u panë së bashku gjatë një fundjave në Brescia, por rrugët e tyre tashmë duket se janë ndarë.


Ai është nga Porto Cervo dhe në postimet që bën në Instagram shihet në shoqërinë e një biondeje misterioze.
Ndër të tjera Fico publikon foto të nxehta, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj, ose duke treguar foto me vajzën Pia, që e ka me Mario Balotellin.


(da.xha/BalkanWeb)