TIRANE– Kryeministri Edi Rama ndodhet në Forumin Ekonomik Botëror në Gjenevë, ku thotë se tregjet botërore të kapitaleve do tregojnë për ekonominë shqiptare dhe jo opozita apo ai.


Rama shkruan në Twitter se përgjigjen për ekonominë shqiptare do ta mësojnë nga tregjet botërore të kapitaleve.


Statusi i plotë:
Ekonomia shqiptare mirë a keq? Rritet a bie? Ka s’ka perspektivë?Sot përgjigjen s’e jap unë, as opozita, as komentatorët e banaqeve a të fejsbukut, as raportet ndërkombëtare, po TREGJET BOTERORE TE KAPITALEVE! Le të presim disa orë për të parë si e shohin tregjet ekonominë tonë.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: