TIRANE

Partia Socialiste ka mbledhur Kongresin në Pallatin e Kongreseve, ku pritet të ketë rreth 8 orë diskutime.


Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Pallatin e Kongreseve i shoqëruar nga kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i cili pritet të konfirmohet për një mandat të dytë si kryebashkiak i kryeqytetit.


Rama dhe Veliaj janë shfaqur të dy të veshur me atlete dhe gjysmë sportiv.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb