TIRANE

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike i është përgjigjur përmes një postimi në tëitter deklaratave të ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj.


“Recidivisti S.Lleshaj ka paturpesine qe te mbuloje gazin helmues dhe dhunen mbi protestuesit me rrenen e radhes per demtim te punonjesve te Policise. Asnje punonjes policie nuk eshte dhunuar nga protestuesit. Protesta ka qene live gjate gjithe kohes ne te gjitha mediat!” shkruan Bardhi në në postim në twitter.


Whatsapp Image 2019 06 02 At 22.50.17
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb