SHBA

Sipas, revistës “People”, gruaja më e bukur në botë për 2019-ën është aktorja Jennifer Garner! Revista e konsideroi atë si mbretëreshën e bukurisë, ndonëse vetë aktorja pranoi se nuk e shihte veten gjithmonë si atraktive.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Jennifer Garner është 47-vjeç dhe zyrtarisht nga sot është gruaja më e bukur në botë. Në vend që të jepë sekretet anti-plakje, aktorja e njohur shpjegon pse ajo nuk e lejon faktin që dikush t’i diktojë vevlerësimin personal. “Sepse respekti për veten vjen mbi gjithçka”, u shpreh ajo për prestigjiozen amerikane.


Jennifer përtej profilit si mbretëreshë e bukurisë, ka një tjetër rol të rëndësishëm atë si nënë. 47-vjecarja ka tre fëmijë me ish-bashkëshortin Ben Affleck, Violet 13-vjeçe, Seraphina 10-vjeçe dhe Samuel 7 vjeç.
(BalkanWeb)