SHBA
Ylli botëror nga Barbadosi ka treguar trupin e saj të mrekullueshëm në një set fotografik me të brendshme. Ajo është shfaqur shumë seksi në reklamën linjës së saj të të brendshmeve “Savage X Fenty”.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ndërsa fansat janë “çmendur” nga fotot e saj të fundit. E veshur në këtë mënyrë vetëm me të brendshme Riri duket shumë seksi. Krijuesja e hitit “Umbrella” 31-vjeç ka treguar, se ajo di të jetë një nga femrat më joshëse në muzikë. Fotot e nxehta janë realizuar nga fotografi, Dennis Leupold.
(BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: