Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të vijojë këtë të hënë turin e takimeve “Rrugëtimi për Shqipërinë”, në qyteti e Lezhës.


Përmes një postimi në “Facebook”, Basha njofton se takimi do të mbahet në orën 13:30, ku do të zhvillohet një bashkëbisedim me fermerët.


“‘Rrugëtimit për Shqipërinë’ 🇦🇱 i bashkohen sot në bashkëbisedim fermerët e Lezhës në orën 13:30”, shkruan Basha.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb