Si çdo të shtunë në Rubrika Gazmore, sjell në emisionin “Kjo Javë” situatat e patransmetuara të cilat janë kapur nga fokusi i kamerave.


Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka, është zhveshur për pak nga veshja zyrtare dhe është parë sportive teksa luan volojeboll.Periudha e virozëve të stinës, si pasojë e uljes së temperaturave duket se ka prekur edhe zv/kryeministren Senida Mesi, e cila është kapur nga kamerat në parlament.

Objektivit nuk i ka shpëtuar as batutat e kryeministrit Edi Rama me socialistin Brace, ndërsa parlamenti diskutonte buxhetin e paketën fiskale.

“Do iki unë” “Kjo është e fundit” lexohet të thotë kryeministri në shprehinë e tij, ndërsa deklaratat e deputetit Brace e kanë shpesh për të qeshur.

(BalkanWeb)

Etiketa: