TIRANE

Edhe këtë javë emisioni ‘Kjo Javë’ në News24 sjell në fund të tij rubrikën gazmore.


Në fokus për këtë javë kanë qenë deklaratat e Ramës si dhe përgjigjet e tij ndaj studentëve të cilët kërkojnë të plotësohen kërkesat e tyre pa dialog.


Gjatë një deklarate, kryeministri Rama thotë ndër të tjera se ai është thjesht një piktor.


Një tjetër moment gazmor është edhe lapsusi i ministrit Damian Gjiknuri gjatë një deklarate.

Për më tepër ndiqni videon.

(BalkanWeb)