Nga Zonja Katerina
Përbërësit

Fasule të kuqe të zjera, Domate në kuti (Robo), Speca të kuq gogozhare, Kaperi / ullinj, Vaj ulliri, Uthull balsamike, Kripë, piper, majdanoz.


Përgatitja

Vendosim në sallatiere fasulet e kuqe së bashku me përbërësit e tjerë dhe më pas i marinojmë me vaj ulliri, uthull, kripë dhe piper.


(Vila24/BalkanWeb)