SHBA

Duket sikur ka kaluar shumë kohë që kur Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin një prej çifteve më të dashur të publikut. Por Selena Gomez “ka hequr dorë” përfundimisht nga ish-i dashuri Justin Bieber. Me veprimin e fundit Selena Gomez u jep fund iluzioneve për t’i para ata bashkë.


Capture D E Cran 2018 03 01 A 4 38 16 Pm 1519940471
Capture D E Cran 2018 03 01 A 4 38 16 Pm 1519940471

Ajo ka fshirë një foto që i përket muajit mars të vitit të kaluar, ku ajo uronte Justin-in për ditëlindje dhe shkruante: “1 mars, 1994. Dikush që unë njoh dhe që është shumë ‘cool’, lindi. Boom!” Këngëtari i njohur është martuar me Hailey Baldwin ndërsa për jetën ndërsa për jetën private të Selenas nuk dihet gjë.


(BalkanWeb)