SHBA

7 persona vdiqën në një aksident të rëndë në New Hampshire, SHBA. Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë humbur jetën dhe 3 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi u përplasën me një kamionçinë.


Sipas autoriteteve, aksidenti është një nga më të rëndët e ndodhur në këtë pjesë të vendit. Makina, një “Dodge” dhe motoçiklistët, po udhëtonin në krahë të kundërt kur u përplasën mes tyre.


Fotot e motorëve të shkatërruar në mes të rrugës u përhapën me shpejtësi në internet, ndërsa një dëshmitare tha se pas aksidentit mund të dëgjoheshin të bërtitura dhe të qara, por edhe njerëz që përpiqeshin të ndihmonin të lënduarit.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb