SHBA


Është fat apo thjesht koincidencë. Një foshnjë në SHBA ka lindur në 11-7-2019, në orën 7 e 11 minuta dhe peshon 7.11 pounds që kanë 3220 gram.


Vogëlushja e ardhur në jetë J’Aime Brown mori dhe një dhuratë nga rrjeti i dyqaneve ‘7-Eleven’ në SHBA, 7 mijë e 111 dollarë për shkollimin e saj.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Gjithashtu vogëlushes i janë bërë edhe shumë dhurata të tjera si rroba, pelena etj po nga rrjeti i dyqaneve. “U habita shumë kur më morën në tel dhe më dhanë lajmin e dhuratave që kishte marr vajza ime”- shprehet nëna për Cnn.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb