TIRANË

Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj ka ilustruar me një skemë të gjitha përgjimet e Dibrës të nxjerra nga gazetari gjerman i “Bild” Peter Tiede.


Shehaj ka vendosur në qendër Arben Keshin dhe më pas të gjithë të tjerët janë kapur në komunikim me të. Shehaj thotë se vjedhja e votave ka qenë një operacion i planifikuar nga Rama.
“Vjedhje e votave ka qenë një operacion i planifikuar dhe ekzekutuar në mënyrë të koordinuar nën drejtimin e Edi Ramës”, shkruan Shehaj.


  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb