Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Dibër. Një konflikt mes disa personave ka plasur në orët e mbrëmjes, duke lënë të plagosur rëndë gjashtë persona.


Mësohet se dy grupe janë përplasur fizikisht mes tyre në bulevardin kryesor të Peshkopisë. Nga të dhënat e para, raportohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa sherri mes dy grupeve ka vijuar edhe në spital.


Ende nuk dihen shkaqet dhe se sa persona janë përfshirë në këtë përleshje, por pritet që policia të zbardhë ngjarjen e rëndë në vijim.


(d.ç./BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: