Shkëndije Mujaj nuk lë çast pa publikuar foto të saj duke mbajtur gjallë fansat e saj në Facebook dhe Instagram. Kështu së fundmi ajo ka realizuar disa foto ku nxjerr në pah të pasmet dhe gjoksin e saj të bollshëm.


Në një prej fotove modelja ironizon dikë duke thënë se “një kofshë e imja është sa krej trupi yt”, më shkoqur në dialektin e saj, “njoni kuk i jemi sa krejt trupi yt loqkkkkk eheheheheh”.
Për kë ta ketë vallë? Për Donjeta Kosumin, (Kallashin)? Sepse duket qartë se sa herë që Kallashi poston një foto, Shkëndije realizon të vetat.


Por, tërbimi i vajzave seksi më shumë u vlen meshkujve që po kënaqen në faqen e tyre duke kundruar format seksi.


(d.b/BalkanWeb)