Diskutohet gjerësisht në lidhje me faktin se video e këngëtares së famshme në rolin e një viktime të sulmit seksual është në fakt një video e re e Marilyn Manson, por agjenti i tij e mohoi atë.


Përmes internetit videoja, në të cilën këngëtarja Lana del Rey është shfaqur si një viktimë e përdhunimit, por kjo nuk është një video e diskutueshme e re Marilyn Manson, siç u diskutua fillimisht.


“Manson nuk ka të bëjë me këto foto. Dikush duhet t’i kishte montuar, por ne mbetet material i panjohur me Lana-n, së bashku me personelin nga videot e mëparshme të Manson”, tha agjenti i tij.

Ndërkaq Manson dhe Lana e cila është e njohur si “këngëtarja e errët”, tani për tani nuk janë deklaruar rreth videos.

Realisht video është konsideruar e dhunshme dhe Youtube e ka ndalur për moshat nën 18 vjec. Skenat janë vërtet shokuese.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb