Vendimi i Gjykatës Sportive Ndërkombëtare për dhënien e 3 pikëshit Shqipërisë ka gëzuar pa masë qytetarët, të cilët kanë dhënë mendimin e tyre për mikrofonin e News24.
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb