TIRANE

Pasi votoi bashkë me bashkëshorten e tij në qendrën e votimi në Surrel, kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që t’i kalojë këto orë në shtëpinë e tij. Kreu i ekzekutivit ka publikuar në faqen e tij të Instagramit një video ku shfaqet djali i tij i vogël, Zaho.


Në video dëgjohet teksa vogëlushi i kërkon babait të tij, Ramës që ta shoh se si ai ushqen një lepur, ndërsa pranë tij shfaqet dhe një qen.


 


View this post on Instagram

 

😍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on


Kryeministri Edi Rama shfaqet mjaft i rezervuar sa herë vjen puna tek familja dhe tek shtëpia e tij, ndërsa sot ka zbuluar diçka më shumë për ndjekësit, se në oborr mban edhe kafshë.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: