ELBASAN

Minuta e 79-të dhe tifozët shqiptarë po shikojnë një ndeshje për infarkt, teksa kuqezinjtë kanë kaluar sërish në epërsi. Ka qenë Odise Roshi, i sapofutur në lojë, që ka gjuajtur dhe topi i devijuar nga shkuar në shtyllë dhe më pas në rrjetën e Halldorsonit. 3-2!


(BalkanWeb)Etiketa: