TIRANË

Kryeministri Edi Rama është mes shqiptarëve që i bashkohen festës së Kombëtares pas fitores 4-2 me Islandën në Elbasan Arena.


Këtë festë kreu i qeverisë ka zgjedhur ta ndajë edhe me ndjekësit në “Facebook”. Ai publikon një foto të festës së çmendur në fushën e gjelbër pas golit të 3-të të bërë nga Odise Roshi.


“Shqipet”, shkruan kryeministri, mbi foton ku futbollistët mbi njeri-tjetrin nuk i përmbahen emocioneve.


Rama
Rama

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb