BRITANI E MADHE

A e dini sa ka kushtuar e gjithë shtatzënia dhe lindja e Meghan Markle? Djali i dukës dhe dukeshës së Sussex-it, Archie Harrison erdhi në jetë vetëm pak ditë më parë. Veshjet e Meghan-it si dhe lindja në një spital privat kanë kushtuar jashtëzakonisht shumë.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Gjatë shtatzënisë, pak javë para lindjes, Meghan organizoi edhe baby shower, në Neë York, event në të cilin morën pjesë edhe shumë personazhe të njohur. Sipas mediave kjo festë ka kushtuar plot 33 mijë paund.


Gjatë muajve të shtatzënisë, të gjitha veshjet e të markave të shtrenjta të Meghan kanë kushtuar rreth 500 mijë paund. Meghan i është nënshtruar edhe shumë trajtimeve në disa prej qendrave më luksoze në West London SPA. Gjithashtu edhe lindja e të voglit Archie në një spital privat ka kushtuar shumë.


Sipas mediave britanike, e gjithë periudha e shtatzënisë dhe e lindjes ka shkuar plot 1.1 milionë paund. Po ashtu edhe veshja vogëlushit në daljen e tij të parë ka kushtuar pasi ishin zgjedhur markat më të mira.

(BalkanWeb)