DURRËS

Pas konstituimit të këshillit bashkiak dhe betimit të kryetares së re të bashkisë Durrës, Valbona Sako, zëvendësja e qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar në “Facebook”.


Ajo i uroi suksese Sakos në postin e ri, ndërsa thotë se qeveria dhe bashkia e qytetit bregdetar do të bëjnë më shumë për qytetarët, të cilat besuan fort tek alternativa e Partisë Socialiste.


Postimi i Spiropalit:

“Suksese Valbonës në detyrën e re të drejtimit të Bashkisë së Durrësit 🙂Me konstituimin e Këshillit Bashkiak, ✅ vijojmë realizimin e punëve e projekteve #ambicioze të qeverisë dhe bashkisë për #Durrësin që💜uam. Shumë është bërë 👏🏻 Shumë më shumë do të bëhet. 🌹”-shkruan Spiropali.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(n.m/BalkanWeb)