TIRANE

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për jetën e saj luksoze që ajo bën. Udhëtimet e shpeshta, veshjet e shtrenjta tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.


Ditën e djeshme moderatorja e njohur i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory. Njeri prej tyre e ka pyetur moderatoren bukuorshe se ai arrin të blej një orë rolex me rrogën si gazetare.


Auto 640 0 5d35697ea83741563782205 (1)
Auto 640 0 5d35697ea83741563782205 (1)

“Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”, e ka pyetur fansi Ildën e cila nuk ka ngurruar të jap një përgjigje për këtë pjesë.
“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë,”, ka përfunduar moderatorja bukuroshe.


Aktualisht Ilda Beljeri është duke shijuar pushimet në Mikonos pas një sezoni të ngarkuar sportiv në Digitalb.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: