Leonardo Bonucci ka mbërritur në Milano për të kryer testet mjekësore me klubin e ri.


Tifozët e Milanit gati sa nuk u hodhën mbi makinën e mbrojtësit italian i cili është transferta më e bujshme e kësaj merkato të kuqezinjve.


Bonucci largohet nga Juventus në rrethana të çuditshme që ende nuk janë bërë të ditura.


(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb