TIRANË

“Këtu mblidhet Këshilli i kriminelëve shqiptarë”, ishte një prej mesazheve të opozitës në murin e Kryeministrisë. Me anë të një projektori, ashtu si dhe herë të tjera por me mesazhe të tjera, opozita ka zgjedhur edhe një tjetër ‘armë’ të kësaj proteste.

“Kryeministria e Krimit”; “Këtu mblidhet Këshilli i kriminelëve shqiptarë”; “Rilindje”; “Rama ik”; “Mos voto sistemin, ti nuk je lopë që të mjelin”, ishin disa prej mesazheve të shfaqura në murin e Kryeministrisë për t’i lexuar të gjithë.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeriPër t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb