Nga Zonja Katerina
Përbërësit

200 gr fruta pylli, 200 gr kos, 50 gr pana ose qumësht.


Përgatitja

Grijmë në blender fillimisht frutat e pyllit dhe më pas shtojmë kosin dhe panën. I kalojmë dhe njëherë të gjithë përbërësit në blender dhe e kemi gati smuthin për ta konsumuar.


(Vila24/BalkanWeb)


Etiketa: