TIRANE – Fëmijëria është një periudhë për të cilën të gjithë ne kemi shumë nostalgji. Po ashtu edhe bëhemi kurioz të dimë si kanë qenë njerëzit kur ishin fëmijë. Dhe kur bëhen fjalë për personazhet e njohur kurioziteti bëhet më i madh.


Untitled-8


Moderatorja shqiptare Jonida Shehu sot feston feston ditëlindjen dhe përmes një fotoje vërtet të bukur ka uruar veten. Ajo duket një vajzë e qeshur, dhe mjaft simpatike, siç është edhe sot Jonida.
“Duke u rritur përditë. Këtu 1 vjeç, sot kanë kaluar 35. Gëzuar ditëlindjen vajzë e vogël,” ka shkruar moderatorja e njohur krahë fotos së publikuar.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: