SHBA


Dashuria me Bradley Cooper është tashmë një gjë që i përket së kaluarës. Irina Shayk duket se e ka kthyer faqen e atij libri dhe tashmë zemra e saj rreh për dikë tjetër.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas revistës ‘Dagospia’, modelja e njohur ka nisur një lidhje me Scott Eastwood, djali i aktorit të njohur Clint. Tani për tani nuk ka asgjë zyrtare por burimet janë të sigurt që në Hollyëood ka lindur një çift i ri.


Muajt e fundit në të gjitha mediat rozë kanë qarkulluar lajmet se çifti i njohur u nda prej Lady Gagas. Kjo e fundit mendohet se ka një lidhje me Bradley Cooper, gjë që është mohuar nga të dy. Modelja dhe aktori i njohur u ndanë pas një lidhje 4-vjeçare dhe kanë së bashku edhe një vajzë 2 vjeçe.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb